İkon Teknoloji’ye Hoşgeldiniz

Geçmişten Bu Güne 15 Yılı Aşkın Deneyim

Güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda etkinlik gösteren İkon Teknoloji, 15 yılı aşan yönetim deneyimi ile yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli projeye imza atmıştır. İlkesel olarak müşterilerine “GÜVENDESİNİZ” yaklaşımını Slogan olarak seçmiş ve bu yaklaşıma uygun olarak, bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik, otomasyon ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Konusunda deneyimli proje grubu, keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle dinleyerek sonrasında değerlendirip, kendi deneyimlerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır. Konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan proje ekibi ve Teknik Destek Ekibi, kesintisiz hizmet sistemi ile projelendirme, satış, uygulama ve satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmaktadır.

İkon Teknoloji olarak her geçen gün gelişen hizmet altyapımız ve tecrübeli ekibimiz ile projelendirme, montaj ve satış sonrası hizmetlerde örnek gösterilen bir firma olmak için 7/24 çalışmaya devam ediyoruz.cheap https://www.manchesterunitedfc.ru sale. offer swiss eta movement https://www.vapesshops.co.uk/ vape store. replicas relojes forum in every single part of the overcome to get the best. cheap franckmullerwatches.to draws in thousands of online surfers. best quality https://fakerolex.is with cheap price. breitlingreplica.to good experience at any given time is was similar to. only superb quality cheap jerseys can be found here. best https://www.darkweb.to review to manage worldwide using the throw open go.

Bizi Seçmeniz İçin 5 Neden

img

Deneyim

Geçmişten bugüne 15 yılı aşkın iş deneyimi.

img

Vizyonumuz

Kaliteli ve uygun fiyatlı güvenlik çözümleri.

img

Görevimiz

İş teslimi ve müşteri memnuniyeti.

img

Planlama

Planlama ile iş akışını  sağlamak

img

En iyi servis

Siz neredeyse biz oradayız.

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Tecrübe, Uzmanlık ve Dürüstlük

Türkiye çapında satış ve servis hizmeti ile İkon Teknoloji, 15 yılık tecrübe ile sektörde seçkin bir isme kavuştu.

img

HD Gece Görüşü

img

3600 Kapsama

img

Hareket İzleyici

Kurulum Videosu

PROJELENDİRME

Plaza, iş merkezleri, Ofisler ve her tür çalışma alanları için Güvenlik Sistemleri Projeleri

Tesisin tamamında CCTV, yangın algılama ve ihbar sistemi, bina otomasyon ve alarm sistemi gibi entegre bina teknolojileri çözümleri sunmaktadır.

İkon Teknoloji, IP tabanlı santralleri ile tam entegre çalışabilen apartman konuşma sistemleri sayesinde ofisler arasında ve internetin olduğu her nokta ile ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme yapma imkanı sunmaktadır. CCTV entegrasyonu ile softphone ve videophone üzerinden kamera görüntülerinin izlenmesi ve çift yönlü ses iletişimi mümkün olmaktadır.

Hizmetlerimizi Görüntüleyin

Kilometre Taşlarımız

Geçmişten bu güne,Elektronik Güvenlik, Yangın Algılama, Otomasyon ve Endüstriyel Elektronik sektörlerinde kullanılan ürünleri uluslararası kuruluşlarca belirlenmiş olan standartlara uygun olarak geliştirmek, tasarlamak, üretmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak her zaman ilk hedefimiz olmuştur.

img
1240

Kamera Sistemleri

img
1240

Biten Proje

img
362

Alarm sistemleri

img
1.3k

Mutlu Müşteri

Whatsapp
1
Whatsapp
Sağlıklı günler.
Bilgi veya teklif almak ister misiniz?