Yangın ve Gaz Algılama Alarm Sistemleri ( PANASONIC)

Panasonic 30 yılı aşkın süredir küçük ve büyük ölçekli yapılar için uygun yangın algılama ve alarm sistemi çözümleri üretiyor.

EBL512 sistemi ile bağımsız bir kurulumdan büyüyen, 30.600 adede kadar cihaz her biri 4 adet detektör çevrim hattına sahip 30 kontrol paneli ile bağlanabilirken, EBL128, 255 adede kadar üniteye bağlanabilen daha küçük bağımsız bir sistemdir.

Yangın alarm sistemlerimiz, hem kontrol panellerinde hem de yapay zeka ile öğrenme özelliğine sahip detektörlerde ileri Panasonic teknolojilerinin kullanılması sayesinde, yüksek bir güvenilirlik ve yanlış alarm sayısında azalmayı da garanti etmektedir. Hassas hava örneklemeli algılama sistemleri çok büyük ve kirli ortamlarda yangın riskini en aza indirmeyi hedefliyor.

Yenilikler

Panasonic teknolojisinde yenilikler WV-ASM200 ve WV-ASM970 yazılım çözümleri ile bu ürünleri tüm kamera güvenlik ürünlerine ekleme imkanını sunuyor.

Bravida (Integrated by Panasonic), Entegre Güvenlik Sistemi Platformlarından biridir. Bravida düğümleri kolayca kurulan ve kapsamalı bir güvenlik sistemi oluşturmak için Panasonic yangın alarmı ve CCTV ürün ve yazılımlarıyla birleştirilebilir.

Merkez Cihazlar

Saha Cihazları
Kablosuz Cihazlar
Exproof Cihazlar
Özel Çözümler

Yangın ve gaz algılama sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

  • 24/7 Destek
  • Kaliteli Hizmet
  • Uygun Fiyatlar
  • 15 Yıllık Tecrübe
  • Yüksek güvenlik
  • Müşteri Memnuniyeti
Whatsapp
1
Whatsapp
Sağlıklı günler.
Bilgi veya teklif almak ister misiniz?