Ağ Tabanlı (IP) Video Gözetim Sistemleri

Günümüzde, Ağ tabanlı Video Gözetim Sistemleri Çözümleri yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ürünlerle güvenliğin ötesine geçiyor.

Distribütörü ve entegratörü olduğumuz markalar ile, ispatlanabilir kalitede görüntü sağlayan ve geliştirilen yüksek güvenilir, ileri teknoloji kamera ve görüntü kaydedici sistemler her türlü çevresel koşulda en yüksek görüntü kalitesi veren bir mimari üzerine inşa edilmiştir.

Sürekli gelişmekte olan güvenlik ürünleri yelpazemiz, çeşitli akıllı özelliklere sahiptir, bu ürünlerin bir çoğu sorunsuz bir şekilde, eksiksiz, güvenilir ve maliyeti düşük bir güvenlik sistemi oluşturmak için bir biri ile bütünleşebilir.

Değerlerinizin daima güvende olmasını sağlamak için çeşitli Ağ tabanlı Video Gözetim sistemleri tasarlıyoruz.

Akıllı Teknolojiler

Akıllı kodlama ve VIQS (Belirlenmiş Alanda Değişken Görüntü Kalitesi) gibi Panasonic teknolojileri, dosya boyutunu düşürerek işletme masraflarını azaltmak için tasarlanmış; Otomatik arka odak ve hidrofilik kaplaması, montaj ve bakım süresini azaltıyor ve Hakiki 4K çözünürlüğü teknolojimiz ile her bir detayı yakalamak için daha yüksek ve keskin görüntü kalitesi sunuyor. Güvenlik ağlarımız akıllı olmakla beraber, pazarlama ve işletme verileri için gerçek zamanlı matematiksel analiz özelliğine sahip ve müşteri hizmetlerini de kapsayarak güvenliğin ötesine geçiyor.

Güvenlik kameralarımızın görüntü kalitesi standart çözünürlük ile kristal netliğinde 4K (4096×2160 piksel) yüksek çözünürlük görüntü kalitesi arasında değişmektedir. 4K güvenlik kameramız geniş açılı merceği ile kusursuz bir görüntü sağlamak için tasarlanmış ve H.264/H.265 görüntü sıkıştırma teknolojimiz ile klasik dosya boyutunun çok altında yüksek kaliteli görüntü kaydediyor ve işletme maliyetlerini azaltıyor. İki yüksek çözünürlüklü bullet kameralarımız kurulum süresini ve sahip olma maliyetini önemli ölçüde düşürmek için otomatik geri odak ve akıllı kodlama gibi teknolojiler kullanıyor.

i-PRO Extreme Serisi

PTZ Kameralar

Ağ tabanlı Video Gözetim sistemleri ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın

  • 24/7 Destek
  • Kaliteli Hizmet
  • Uygun Fiyatlar
  • 15 Yıllık Tecrübe
  • Yüksek güvenlik
  • Müşteri Memnuniyeti
Whatsapp
1
Whatsapp
Sağlıklı günler.
Bilgi veya teklif almak ister misiniz?