Kent Güvenlik ve Yönetim Sistemleri

Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) eski adıyla Mobese Sistemleri, şehrin huzurunun, güvenliğinin ve asayişinin sağlanmasını amaçlar.

Bunun için araç trafiğinin ya da belli toplu alanların izlenmesinden elde edilen görüntülerin analiz edilerek, değerlendirilmesini sağlar.

Bu şekilde gerçekleşmiş yada gerçekleşebilecek olaylara karşı ivedi bir şekilde önleyici önlemler alınmasını ya da çözümler sunulmasını sağlar.

Gerçekleşen olayları ortaya çıkarmak için geriye dönük kayıtların incelenerek faillerinin belirlenip hukuki deliller elde edilmesi güvenlik güçlerine çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Trafik Denetleme Sistemleri (TEDES), Plaka Okuma Sistemleri ve Yüz Tanıma Sistemleri gibi sistemler bu konuda güvenilir yazılımlara sahip olan sistemlerdir.

Toplumun Yaşam Kalitesini Arttırır

Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri, aranan araç ve şahısların yakalanmasına yardımcı olur. Toplumsal olaylardaki yasa dışı olayların önüne geçilmesi, bir olay olmuşsa faillerini belirlenip yakalanmasına da katkı sağlar.

Ayrıca trafiğin düzenlenmesi ile de şehrin düzenine ve toplumun yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunan en önemli sistemler bütünüdür. Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

  • 24/7 Destek
  • Kaliteli Hizmet
  • Uygun Fiyatlar
  • 15 Yıllık Tecrübe
  • Yüksek güvenlik
  • Müşteri Memnuniyeti
Whatsapp
1
Whatsapp
Sağlıklı günler.
Bilgi veya teklif almak ister misiniz?